Вже з перших секунд поєдинку гості включили великі швидкості і за стартові п’ять хвилин зробили вагому заявку на перемогу у цьому матчі. Рахунок відкрив Олександр Радулов. Нападник доклав чимало зусиль аби засмутити місцеві трибуни.

А вже за мить Якуб Клемиш скористався невпевненими діями у цьому матчі голкіпера "Металурга" Вадима Тарасова. Чеху вдався потужний удар від синьої лінії. На третю шайбу Петра Щасливого господарі зуміли відповісти результативною атакою і вдалими індивідуальними діями Марка Бомерсбека. У другому періоді "Салават" заспокоївся і спокійно проводив гру.

Нічого не змінилось і у третьому періоді. А вже під завісу поєдинку, курйозною шайбою Петро Щасливий оформив дубль у цьому матчі. Олександр Вьюхін, який змінив у рамці Тарасова не зумів приборкати несильний кидок з центральної зони.

4-1 - чудова реабілітація "Салавата" після несподіваної поразки у попередньому матчі від московських "армійців". "Металург" продовжує обіймати останню сходинку турнірної таблиці Східної конференції.