Власне "Салават Юлаєв" та "Атлант" уже розмочили рахунок у фінальній серії. Уже на першій хвилині перед повели господарі "Уфа-Арена". Зелену торсиду на ноги підвів Віталій Прошкін, який вчасно викотився на ворота на добивання. Після цього настав час уже голкіперів демонструвати свою майстерність.

Ерсберг і Барулін не раз рятували на заключному рубежі, змусивши трибуни чекати наступного взяття воріт аж 42 хвилини. Сергій Мозякін змістився з флангу і помітив шпарину поміж щитків Еріка Ерсберга, туди і влучив. Після цього команди знову взяли безгольову паузу, яка врешті закінчилась на другій хвилині овертайму.

Андрій Кутейкін не змарнував прихованої передачі Віталія Прошкіна. 2:1, "Салават Юлаєв" повів у серії до 4-х перемог, 10 квітня команді із Уфи знову приймати "Атлант".