Вся ця історія – якийсь нонсенс. Про це в ексклюзивному стрімі 24 Каналу сказав психолог, психотерапевт Спартак Суббота.

Читайте також Фрайкори, дивізія СС і "м'ясні атаки": де в історії шукати реальний прототип ПВК "Вагнера"

Нація, яка винищить сама себе

Йдеться про Ігоря Россомахіна – в'язня, який потрапив у колонію суворого режиму через вбивство. Потім він підписав контракт з ПВК "Вагнера" і поїхав воювати в Україну. Через деякий час його відправили у відпустку додому, де він встиг скоїти чергове вбивство. Ймовірно, жертва його "спровокувала", зважаючи на риторику росіян.

Якщо є вільна людина або країна, вона "провокує" більш агресивне бидло цією своєю свободою. Як Україна "спровокувала" Росію. На їхню думку, це так і працює,
– стверджує психотерапевт.

Це могло б стати аргументом у суді, але його не буде. Коли мешканці села, в якому це сталося, звернулися до міліції, щоб вжили заходів, їм сказали: "А навіщо? Йому все одно скоро повертатися на фронт".

Насправді дуже сумна історія для людей, які не розуміють, що відбувається. Вони просто звільняють вбивць, і вони по колу вбивають своїх, потім приїжджають і намагаються вбити наших. Для мене – це якийсь нонсенс,
– зауважив Спартак Суббота.

В Росії відбувається звичайнісіньке самовинищення, говорить психолог, але для нас це не є погано. "Я не знаю випадків винищення без колонізаторів, тому росіяни будуть першими", – підсумував Суббота.

Соляр висміяла чергову істерику пропагандистів: дивіться відео

Що чекає на ПВК "Вагнер"