Ця країна не брала участі у Саміті. Втім, за результатами зустрічі її делегації з українською, відтепер вона залучена до процесу боротьби за мир.

Дивіться також На другому Саміті миру будуть розглядатися всі 10 пунктів Формули миру, – ОП

Малі острівні держави відчувають вплив російської агресії на собі

Надзвичайний і Повноважний Посол Ігор Жовква розповів, що 27 – 30 травня він взяв участь у Четвертій Міжнародній конференції малих острівних держав, що розвиваються, в Антигуа.

"На полях конференції, серед іншого, зустрівся з Генерал-губернатором Антигуа та Барбуди Родні Вільямсом, Прем'єр-міністром цієї країни Гастоном Брауном та Міністром закордонних справ Антигуа і Барбуди Еверлі Раулем Гріном", – додав Жовква.

Він розповів, що до боротьби проти російської агресії Україна залучає й інші малі острівні держави, зокрема, посол провів зустрічі з представниками Палау та Суринаму. До слова, саме тоді вони ухвалили рішення взяти особисту участь у Саміті миру у Швейцарії. На Саміті ці країни також приєдналися до його фінального комюніке.

Малі острівні держави також відчувають вплив російської агресії, зокрема у сфері продовольчої та екологічної безпеки. Їхня участь в імплементації нашої Формули не менш важлива, аніж внесок Європи чи Америки. Продовжуємо працювати над ще більшим їх залученням до спільної роботи,
– написав Жовква.