Про це йдеться в повідомленні Федеральної служби судових приставів (ФССП) Росії.

"У ході роботи по виконавчому провадженню в період з 24.11.2014 по 05.12.2014 судовими приставами виявлені готівкові кошти, що належать "Приватбанку" - 191 млн 840 тис грн. Всі грошові кошти арештовані", - повідомили у відомстві.

Станом на зараз виконавчий департамент російського відомства продовжує арешт рухомого і нерухомого майна, що належить "ПриватБанку" і перебуває на території Криму.

Як наголошується в повідомленні, підставою для арешту став документ, виданий Господарським судом республіки Крим, на користь автономної некомерційної організації (АНКО) Фонд захисту вкладників.

У листопаді 2014 ФССП повідомила, що кримські судові пристави знайшли та вилучили фінансовий архів "ПриватБанку" в рамках виконавчого провадження про передачу майна банку в розпорядження одного з фондів з метою погашення боргів перед вкладниками.

Як відомо, люди вже кілька днів поспіль не можуть зняти гроші з карток "Сбербанка" в банкоматах, розташованих у Криму. Для зняття готівки фахівці місцевих відділень рекомендують їхати в Краснодарський край.