Samsung Galaxy Mega 2

Апарат отримав HD-дисплей діагоналлю 6 дюймів та 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1.5 ГГц. Крім того, новинка має 1,5 Гб "оперативки", 16 Гб вбудованої пам'яті, камери на 8 Мп та 2.1 Мп. Операційна система – Android 4.4 KitKat.

Орієнтовна ціна Samsung Galaxy Mega 2 – 400 доларів.

BlackBerry Passport

Апарат має незвичний дизайн, QWERTY-клавіатуру зі сенсорними вставками і квадратний дисплей. Його діагональ – 4,5 дюйма, а роздільна здатність – 1440х1440 пікселів. Незвичне співвідношення сторін компанія пояснює офісною орієнтацією смартфону. Тут встановлений цілий набір додатків для роботи з електронними документами, є і сервіси для комунікації. А от ігор, медіаплеєрів та інших програм для "вбивання" часу нема.

Працює смартфон під управлінням нової системи BlackBerry OS 10.3. З цікавого – власний голосовий помічник Assistant, на подобі Siri та Google Now. Крім того операційка підтримує Android-додатки.

Щодо апаратної начинки – Blackberry Passport оснащений 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2.2 ГГц, 3 Гб оперативної пам'яті і 32 Гб – постійної. Також є основна 13-мегапіксельна камера з оптичною стабілізацією і фронтальна на 2 Мп.

BlackBerry Passport вже можна придбати у США, Канаді, Німеччині, Франції та Великобританії за ціною 600 доларів.