Найкращий на цю мить команда регулярного чемпіонату НБА – “Сан-Антоніо Спарс”, здобула уже 9-ту поспіль перемогу. Всього ж у 27 поєдинках “шпори” зазнали лише трьох поразок. Боротися з господарями паркету гостям із “Фінікса” вдавалося лише до великої перерви.

Перші дві чверті пройшли у рівній боротьбі. На активні дії ударного тріо “Сан-Антоніо”: Данкан, Жинобілі, Паркер, ефективно відповідали Неш, Хіл та Джаред Дадлі, який у підсумку став найрезультативнішим гравцем матчу - 27 балів. Ахіллесовою ж п’ятою “Фінікса” став захист. У третій чверті “сонячні” примудрилися пропустити від господарів 40 очок, і відповісти на це лише 24.

Навіть на фоні звично результативних дій Паркера та Жинобілі надефектно виглядають досягнення у звітному поєдинку ветерана “Сан-Антоніо” Тіма Данкана. Мерлін набрав 20 очок, зробив 15 підбирань, 6 результативних передач, 2 перехоплення і 3 блок-шоти. Як не старалися гості, у вирішальній чверті надолужити згаяне Данкан із партнерами їм уже не дозволили - 118:110.

“Даллас” зупинив переможну ходу зіркового “Маямі”. До цього Джеймс, Вейд та Бош приводили свою команду до тріумфу 12 разів поспіль. “Юта”, без участі Кирила Фесенка переграла на виїзді “Клівленд”. Перемоги цієї ночі святкували також “Орландо”, “Індіана”, “Вашингтон”, “Портленд”, “Х’юстон” та “Лос-Анджелес Кліп перс”.