У далекому 1703 році ця місцевість була сірою та болотистою. Лише за кілька десятиліть тут постало неповторне місто. Розкішні палаци та неймовірні будівлі довели, що Російська імперія - не окраїна Європи, а повноцінна її частина.

Безперечно, одна з найголовніших окрас Санкт-Петербурга - Зимовий палац. Його будівництво тривало кілька десятиліть. Повністю його будівництво завершили лише через 100 років.

Однак наше диво - ця споруда, одна з перших будівель Санкт-Петербурга. Її звели у 1703 році лише за три дні. Спорудили її особисто для царя Петра. Саме із цього місця почалося будівництво неймовірного міста.

Попри усю скромність будівлі з неї відкривались чудові краєвиди. Тут мешкав цар. Звідси йому було дуже зручно контролювати масштабне будівництво.

З 1723 року цей будиночок за наказом Петра перебував під особливою охороною. Будівля ніби підкреслювала міфічний образ царя - скромного та простого. У цій хатинці збереглося багато особистих речей Петра Великого. Саме у цьому домі й було царське вікно у Європу, про яке мріяв Петро.