Обережність суперників у першому таймі залишила глядачів у Раменському без голів, та у другій половині гри команди з торицею виправдали очікування шанувальників футболу. “Сатурн”, який теж поки не гарантував собі місця у еліті на наступний сезон? відкрив рахунок у матчі - в порожніх воротах розписався Топіч.

Відповідь “Амкара” за 6 хвилин. Рістіч розібрався із захистом господарів у їх карному майданчику. Раділи “перм’яки” не довго. Уродженець дніпропетровська Андрій Каряка, без очевидних перешкод з боку оборонців суперника зумів знову вивести уперед “Сатурн”.

Врятуватися ж “Амкарові” вдалося за хвилину до завершення основного часу. Черговий провал у захисті дозволив відзначитися екс-“динамівцю” Києва Георгію Пєєву. 2:2. “Амкар” принаймні тимчасово залишає зону вильоту, у “Сатурна” гандикап в 4 очки.