Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За даними видання, цілком ймовірно, що разом з Верлановим підозру отримає також і Максим Нефьодов – ексголова Державної митної служби.

"Ось, мовляв, хто є кандидатом на довічне ув'язнення. Однак цікаво, що справа проти Верланова пов'язана не зі звинуваченнями в "скрутках", про що так багато свого часу писали в ЗМІ, а з оптимізацією податків компанією "АрселорМіттал Кривий Ріг"! Тобто "орли Баканова" мають намір знову, як і рік тому перед парламентськими виборами, влаштувати показовий "наїзд". Причому на компанію, яка багато років є найбільшим платником податків серед підприємств металургійної промисловості", – розповіли журналісти видання.

За їхніми даними, з екологічних штрафів і справ СБУ у 2019 році, "Арселор" вже успішно відбився, все "порішали", але тепер СБУ знову придумало, як "обілетити" індусів і отримати потрібні піар-приводи перед виборами.

"Контролює операцію по Верланову і Нефедову новоспечений бригадний генерал Андрій Наумов. Цікаво, що Верланов на вибори не йде, але Нефьодов Максим став одним з лідерів партії "Голос" на місцевих виборах у Києві, і активізація справи проти нього збіглася з його реєстрацією в якості кандидата", – наголошується в статті.

У статті також надано коментар самого Сергія Верланова, який вважає відкриту проти нього справу – рекомендованим виробництвом в інтересах впливової групи осіб.

"Моє переслідування – замовлення дуже впливової сьогодні групи, представники якої є і в уряді, і в ОП, і в правоохоронних органах. Вважаю, що, згідно з їхнім задумом, ця справа перед виборами мала б виконати роль такого собі "інформаційного шуму" і імітувати ефективну боротьбу з корупцією. Коли посадок корупціонерів немає і не передбачається, влада готує сфабриковані підозри мені й Максу Нефьодову. Моя справа – тільки частина широкої політичної картини. Всіх, або майже всіх реформаторів вже звільнили, тепер їх починають "наздоганяти". Реванш – це не стільки про повернення людей, які працювали при Януковичі, у владі, а перш за все про повернення його часів і підходів", – цитує Цензор.НЕТ Сергія Верланова.

Як раніше повідомлялося, у квітні 2020 року Сергій Верланов прокоментував своє звільнення з ДПС. За його інформацією, підставою стало нічим не обґрунтоване "політичне рішення".