Про це йдеться у заяві нардепа, переданій інформагентству "УНІАН" всеукраїнською громадською організацією "Правозахисний громадський рух "Російськомовна Україна".

Регіонал зазначив, що такі дії СБУ "виходять за всі припустимі рамки закону і елементарної логіки".

Читайте також: СБУ припинила розслідування дій щодо “захоплення влади”

"СБУ продовжує працювати проти нинішньої влади, проти чинного президента з метою остаточного повалення конституційного ладу. (...) Без уваги СБУ залишаються і численні напади на співробітників міліції, заклики до повалення влади! Ось де реальний сепаратизм!!! Де ж тут реакція доблесної Служби?!" — додав нардеп.

Читайте також: Колесніченко побачив вихід — федеративна Україна

Колесніченко звертає увагу на бездіяльність спецслужб.

Країна стоїть на межі розколу і розвалу, а СБУ не просто безневинно спостерігає за цією картиною з боку, а й займається "полюванням на відьом" у Криму! Нелюдяність або непрофесіоналізм?! А може, просто продажність?!..,
— обурюється він

Також регіонал висловив упевненість, що громадяни знайдуть способи захисту від "безцеремонного порушення їх прав і свобод".

Попереджаю: громадяни України, які проживають на півдні, сході, в Криму – це не вівці на заклання і, будьте упевнені, вони захищатимуться усіма законними методами у разі подібного безцеремонного порушення їх прав і свобод, відсутності збалансованої і уніфікованої роботи правоохоронної системи у всіх регіонах України,
— наголосив Колесніченко

Нагадаємо, Служба безпеки України почала кримінальне провадження у зв'язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України у зв’язку з рішенням Верховної Ради АР Крим.