У відомстві також наголосили, що 28 березня на виконання рішення Київського районного суду Харкова слідчий відділ УСБУ в Харківській області завершив ознайомлення Тимошенко та її захисників з матеріалами даної кримінальної справи.

"У цій справі прокуратура заявила позов про відшкодування збитків. Позов заявлений на повну суму збитків, які вказані в цій головній справі – 19,5 мільйонів гривень", – заявив заступник генпрокурора України Євген Блажівський.

Також повідомляється, що справу до суду передадуть впродовж 5 днів.

Водночас, за повідомленнями ВВС, Сергій Власенко заявив, що деякі захисники Юлії Тимошенко не встигли ознайомитися з матеріалами кримінальної справи проти екс-прем'єра про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України".

"У мене сильне відчуття, що матеріали справи все одно передадуть до суду, незважаючи на те, що частина захисників не ознайомилася," – зазначив Власенко.

Нагадаємо, 24 березня глава СБУ Ігор Калінін заявив, що слідство зібрало достатньо доказів вини екс-прем'єра для передачі в суд кримінальної справи, яка стосується діяльності корпорації ЄЕСУ ("Єдині енергетичні системи України").

Раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Харкова не задовольнив скаргу Сергія Власенка на рішення Київського райсуду Харкова про термін ознайомлення зі справою по ЄЕСУ.

Нагадаємо, що СБУ закрила один епізод справи Тимошенко щодо ЄЕСУ.

Також нагадаємо, що Апеляційний суд Києва дозволив продовжити розслідування у справі свекра Тимошенко та колишнього бухгалтера корпорації ЄЕСУ.