23-річний німець здобув поул-позишн першого гран-прі нового сезону в австралійському Мельбурні.

Реальну силу "Ред Бул" німець продемонстрував вже у першому сегменті кваліфікації в "Альберт Парку". Тут, до слова, дебютний вікенд чемпіонату завершили обоє пілотів "Хіспанії". Ні Нараїн Картікеян, ані Вітантоніо Ліуцці не подолали бар'єру 107 відсоткового відсіву.

Родзинкою ж, стартового раунду стала заочна боротьба Ніка Хайдфельда та Феліпе Масси, які несподівано влаштували дуель за останню прохідну до наступного етапу сімнадцяту позицію. Завершити кваліфікацію, все ж, довелось дублеру Роберта Кубіци.

Щойно стартував наступний сегмент, як шолома змушений був зняти Рубенс "Барікелло". Лідер "Вільямса" помилився у третьому повороті. Трохи згодом шоу на стартовій прямій влаштував Адріан Зутіл. представник "Форс Індії" дивом вберіг болід від пошкоджень після ефектного розвороту на 180 градусів.

А невдовзі за голови вхопились фани Міхаеля Шумахера. Себастьян Буемі залишив семиразового чемпіона поза фінальним раундом кваліфікації. Недільну гонку Барон розпочне тільки 11-м.

У вирішальному ж раунді ніхто і ніщо вже не змогло відвернути уваги від Феттеля. Себ промчав коло за хвилину та 33,5 секунди і таким чином змусив решту суперників мріяти щонайвище про другу позицію.

А її з обіймів іншого представника "Ред Бул" Марка Веббера висмикнув не хто інший, як Льюїс Хемілтон. Пілот "Макларена" відстав від Феттеля на гігантські 0,8 секунди і разом з тим змусив господаря траси Веббера обмежитись третім стартовим місцем.

Четвертий результат кваліфікації продемострував Дженсон Баттон. П'ятий – Фернандо Алонсо, шостий Віталій Петров, сьомий Ніко Росберг. Далі Феліпе Масса та Камуї Кобаяші. Чільну десятку замкнув вже згаданий Буемі.