Зірка у чудовій формі, вона виблискувала на сцені під акомпанемент скрипалів, барабанщиків і трубачів. В рамках програми Діон виконувала як свої хіти такі, як "My Heart Will Go On", так і відомі композиції Майкла Джексона, Біллі Джоела та Еллі Фіцджеральд.

"Цього вечора я добряче хвилююся, але думаю, це нормально. У мене ж були прем'єри до цього і я вже так почувалася, думала, що цього разу буде якось інакше, але в мене все одно підкошуються ноги, я хвилююся, не боюся, а просто хвилююся. Я дуже щаслива знову бути на сцені", - сказала співачка Селін Діон.

У найближчі 4 роки знаменитість може не хвилюватися за своє майбутнє. Селін Діон уклала новий контракт із казино "Колізей" у Лас-Вегасі. Це шоу віддає належне старому Голлівуду. На сцені зірку супроводжує оркестр у складі 31-го учасника, серед яких зокрема бек-вокалісти, гітаристи і піаністи.

Дресс-код виконавців - чорні смокінги. Тоді, як зірка перевдягалася щонайменше 7 разів, здебільшого це вечірні сукні повністю вкриті блискітками. Масштабний концерт в Лас-Вегасі зібрав 4 тисячі прихильників Селін Діон.