Шокуючий суперкар BMW

Німецький автоконцерн BMW продемонстрував концепт авто нового покоління Vision Next 100, підготовлений спеціально до свого 100-річного ювілею.

Виглядає автомобіль майбутнього суперфутуристично: лобове скло з функцією доповненої реальності відображає всю корисну для водія інформацію, а передня панель вкрита мініатюрними трикутничками. Спеціальна технологія під назвою "жива геометрія" дозволяє управляти різноманітними підсистемами автівки за допомогою жестів.

У машині крім можливості ручного керування передбачений також автопілот. Здатність трансформуватися під потреби водія матиме не лише панель приладів, а й сидіння, що змінюють форму для комфортнішого та зручнішого спілкування з пасажирами.

Як запевнили у BMW, схожі автомобілі можуть з'явитися на дорогах у найближчі десятиліття.

Мікрочип на протеїнах

Суперкомп'ютер завбільшки з книгу, який живитиметься тим же, що й людина. Над таким революційним проектом працює група біоінженерів із різних країн.

Попередніми успіхами вони поділилися на сторінках офіційного журналу Американської академії наук. За проектом дослідників, "живий" комп'ютер отримуватиме енергію від аденозинтрифосфатів (аденозинтрифосфорна кислота — АТФ, молекула-носій енергії, — 24), а за передачу даних замість електронів відповідатимуть протеїни.

Структура роботи комп'ютера

Учені навіть створили прототип білкового мікрочипа площею півтора квадратних сантиметра. Крім малих розмірів, перевагами біокомп'ютера є його значна енергоефективність, високий ступінь паралелізації процесів, а також безпека для довкілля.

Наразі ж білковий суперкомп'ютер існує лише в теорії, тому прогнозувати його реальну появу автори дослідження поки не беруться.

Читайте також: Пентагон замовив супербезпілотник, Goodyear потішив автоновачків

Компактна гарнітура

Компанія Dodocase запропонувала любителям нереальних відчуттів на диво компактну гарнітуру — SmartVR, яку з легкістю можна буде сховати в кишеню. Ґаджет легко розкладається і в нього можна помістити фактично будь-який смартфон.

На відміну від картонних гарнітур Google, копус SmartVR виготовлений із гнучкого пластику. Вартість замовлення на IndieGoGo — 40 доларів США.