Таке б зовсім не вклалось у голові в засновників аристократичної гри, заснованій у другій половині XIX століття в консервативній Англії. Та для Серени Джамеки Вільямс немає бар'єрів. Під пильним наглядом батька-тренера Річарда Вільямса, який поєднав у дочці лагідність у повсякденному житті та агресивність на кортах, Серена, розпочавши виступи у 1995 році, одразу досягла неймовірних висот.

Ну що там казати, якщо із найпрестижніших змагань серії "Великого Шолому" Серена зробила сімейною забавою. Разом із старшою сестрою Вінус вони 8 раз зустрічались у фіналах найпрестижніших змагань. 27 разів Серена ставала переможницею "Гренд Слемів", 13 з яких - в одиночному розряді.

Вона досі залишається єдиною тенісисткою в історії, яка вигравала усі 4 турніри "Великого шолому" поспіль, щоправда не в один сезон. Такі успіхи зробили її до кінця 2009 року найбагатшою спортсменко у цьому виді спорту. Лише одного разу Вільямс-молодша висловила свою лють на кортах. У півфіналі US Open-2009 Серена обурилась на лінійного арбітра за помилкове, на її думку, рішення, і обіцяла бідолашній - цитуємо "увігнати м'яч у горло". За таку щирість американку оштрафували на досі рекорді для ВТА-Туру 82,5 тисяч доларів.

Та Серена намагається бути першою у всьому. Не дивлячись на багатомільйонні контракти з провідними компаніями світу, Вільямс випускає свою власну лінію одягу під назвою A N E R E S, та й сама часто одягається у власний продукцію.

Що тут говорити. Можна просто поглянути на зміни її вигляду протягом років. Розпочиналось усе у 2000-му, далі було щось на кшталт гравця збірної Сенегалу. 2004 Серена трішки поправилась і стала жіночнішою, та наприкінці року вирішила трішки полякати уболівальників. 2005-го Вільямс не могла дати ради із суперзачіскою. Ну а вже десь так з 2010 проявляється любов американці до всяких “цяцьок-пацьок”. Та у повсякденному житті, окрім виснажливих тренувань, вона полюбляє розважатись з друзями та ніжитись під маямським палючим сонечком.

Окрема історія - домашні улюбленці. У своєму розкішному будинку у Флориді Вільямс оточена увагою 5 чотириногими друзями, з якими залюбки хизується перед об’єктивами фото- та телекамер.

Багатогранність Сирени просто вражає. Її обожнюють та осуджують. Насміхаються з нарядів, схиляють голову та відвертаються. Та будьмо справедливими - така постать у великому тенісі заслуговує уваги.