Проте АТ "Укрексімбанку" необхідно було оскаржити ці рішення судів за будь-яку ціну. Для цього представники банку винайняли маловідоме адвокатське об’єднання A.D.HOC за десятки мільйонів гривень. Зокрема, вищезазначене рішення Верховного Суду, банк оцінює майже у 12 мільйонів гривень. Така вартість послуг юристів в рази перевищує ринкові показники. Окрім цього, юркомпанія не відповідає стандартам, зафіксованим державною фінустановою у себе на сайті.

"По-перше, ми хочемо дочекатися повного рішення суду. Наразі аргументація Феміди – для нас загадка. Разом з тим, сказати, що сьогоднішнє рішення стало для ТОВ "Палп Мілл Прінт" несподіванкою, не можу. Тривожні дзвіночки почали поступати за декілька днів до засідання. Чого тільки вартує різка заміна через відпустку в акурат сьогоднішньому засіданню одного з трійки суддів, які слухали цю справу", – сказав Олег Дубровка, генеральний директор і співвласник ТОВ "Палп Мілл Прінт".

Він також наголосив на ситуації навколо закупівлі держбанком послуг у сумнівного адвокатського об’єднання.

"Ми не просто не виключаємо, а майже впевнені, що держбанк отримав це рішення у протизаконний спосіб. Саме так виглядає державне рейдерство. Я вже розповідав, що керуючий партнер цієї юркомпанії приходив до нас з пропозиціями розв ‘язати питання з Укрексімом та отримав "від воріт поворот". Наша компанія має високі європейські стандарти роботи, а тому ми не розглядаємо якісь сумнівні пропозиції. А ось держбанку подібні пропозиції вочевидь припали до душі. Сподіваюсь, мені не слід пояснювати, на що саме йдуть такі захмарні суми у "прейскуранті" юркомпанії, – зазначив Олег Дубровка. – Кожного разу, коли мова заходить про державний Укрексімбанк, мені здається, що це вже самісіньке дно. Але співробітники цієї фінустанови не перестають дивувати, щоразу стукаючи знизу. Виходить, саме ТОВ "Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку, який, схоже, виводить кошти платників податків під сумнівні юрпослуги. І заради того, аби державна фінустанова займалася "обналом" я маю провести ще декілька років у судах? Хто не в курсі, справа тягнеться з 2019 року".

Олег Дубровка наголосив, що боротьба триватиме, але цей кейс має продемонструвати іноземним інвесторам усю "привабливість" України як "інвестиційної гавані".

"Нам нема чого приховувати, весь процес ми будемо робити публічним, а державні інституції – популярними", – підкреслив гендиректор ТОВ "Палп Мілл Прінт".