"Change your world" – саме цей слоган, який пояснює всю стратегію, ми бачимо і чуємо в комунікації девелопера, але все ж – як саме пропонує змінювати свій світ "Avalon"?

Ми живемо у світі. Кожен у своєму. Разом творимо цілий всесвіт. Увесь час ми взаємодіємо один з одним і з середовищем, яке є поруч з нами. Хочемо ми того чи ні, але все, що є навколо, творить наш світ. Буквально все. Це ментальність, погляди в суспільстві, думки близьких, це місто, в якому живемо, архітектура, яку бачимо, культура, яку вибираємо, цінності, які сповідуємо, люди, з якими спілкуємося, відео, які дивимося в Youtube та навіть музика, яку слухаємо в навушниках. Проте найбільший вплив має місце, в якому ми проводимо найбільше часу – дім. Тому що дім – це місце, де ми відпочиваємо та надихаємось.

Вдома починається новий день, вдома починаються нові життя. Ми щасливі прокидатися тут? Мене надихає це місце? Це тут я мрію бути? Мені комфортно в цьому оточенні? А чи хочу я тут прокидатися через 10 років?

Ми часто можемо не помічати чи просто ігнорувати всі ті фактори й речі, які всмоктуємо, як губка, і які своєю чергою формують нашу особистість. Оточення творить нас, творить наш світ. Це не завжди хочеться визнавати, але ми ростемо лише тоді, коли росте і змінюється наше оточення. І навпаки – оточення має змінюватися, якщо ми зробили крок далі.

Змінюйте свій світ, якщо відчуваєте, що ви не там, де хочете бути. Змінюйте, якщо подумки вже зовсім не тут. Змінюйте, якщо не радієте від вигляду за вікном, якщо бракує простору, якщо "мої сусіди не мої", змінюйте, якщо це ваша ціль, ідіть до неї. Змінюйте свій світ, якщо хочете цього.

А найкращий спосіб змінити свій світ – переїхати в інший дім. Саме той дім, який полюбите всім серцем. Той, який стане віддзеркаленням вас самих.Там, де ви будете серед своїх близьких, серед свого оточення, там, де вас чекатимуть нові цілі та досягнення. Ви знаєте, де цей дім шукати: www.avalon-inc.com.ua