На даний момент лотерея США Mega Millions пропонує найбільший джекпот у світі – на фоні всіх локальних лотерей світу, Mega Millions США, безумовно, вигідно
відрізняється!

  • Джекпот Мега Мільйонів досяг 370 млн доларів, це понад 10 мільярдів гривень. Найближчий тираж пройде ввечері в п'ятницю, 7 травня.
  • Для вашої зручності, сервіс TheLotter запустив спецсайт smartlottoshop.com, на якому громадяни України можуть придбати білет, що містить всього одне поле, за мінімальною ціною в 4,15 євро!
  • Перебуваючи в Україні, ви можете офіційно взяти участь у тиражі!

Ви можете взяти участь у лотереї Mega Millions з України, купивши офіційні білети на сайті smartlottoshop.com (спецсайт сервісу TheLotter), провідного у світі сайту, що пропонує офіційні лотерейні білети онлайн.

Лотерея Mega Millions отримала загальносвітову популярність після того, як розіграла джекпот в 1.537 мільярди доларів у жовтні 2018",
– пояснює Адріан Коореманс, представник пресслужби сайту theLotter.

"І ось недавно, у січні 2020 р. лотерея розіграла 1.05 мільярд доларів, цей джекпот було зірвано 4 учасниками лотерейного клубу. Джекпот лотереї США може рости до безкінечності, але з іншого боку, цілком можливо, що його виграють вже у цю п'ятницю. І хто знає, переможцем цього тиражу може стати хтось із України!"

Переваги участі у світових лотереях онлайн

Брати участь в лотереях онлайн простіше і зручніше, ніж купувати білети в кіосках.
Всього за кілька хвилин ви можете заповнити одне або більше полів та отримати
свій шанс на виграш джекпоту Mega Millions!

  • Реєстрація на сайті безкоштовна! На сайті smartlottoshop.com ви отримуєте миттєвий доступ до понад 50 лотерей з усього світу.
  • Зручні методи оплати – резиденти України можуть легко придбати свої офіційні білети лотерей, сплативши замовлення картою Visa або Master Card.
  • Білети за розумними цінами – ви можете взяти участь в тиражі Mega Millions, купивши 3 поля за ціною нижче 15 євро. Для вашої зручності, сервіс TheLotter запустив спецсайтах smartlottoshop.com, на якому громадяни України можуть придбати білет, що містить всього одне поле, за мінімальною ціною 4,15 євро!
  • Офіційні лотерейні білети – представники сайту smartlottoshop.com (спецсайт сервісу theLotter) придбають фізичні білети у офіційних рітейлерів від вашого імені.
  • Сайт не бере комісійних з виграшів. Його послуги оплачуються лише одного разу – в момент замовлення білетів (їх ціна на сайті трохи вище, ніж в офіційних точках продажу).
  • Підтримка 24/7 – представники служби підтримки клієнтів на сайті дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, в будь-який час дня і ночі, через Живий Чат, по телефону, електронній пошті або в соціальних мережах.

Cправжні переможці

За роки роботи, починаючи з 2002 року, сервіс TheLotter виплатив понад 100
мільйонів доларів США, більш ніж 6 мільйонам переможців з усього світу.

Найбільші переможці на нашому сайті – жінка з Панами, яка виграла 30
мільйонів доларів у Florida Lotto; і чоловік з Багдада, якому пощастило зірвати 6.4-мільйонний доларовий джекпот у серпні 2015 року, в лотереї Oregon Megabucks,
– додає Коореманс.

"У нас було багато переможців з України, в тому числі і Наталія, яка зірвала другий
приз Мега Мільйонів, на суму в 1 мільйон доларів; але жоден з них поки не виграв
джекпот", – говорить Коореманс.

"Хто знає, може ситуація зміниться вже за результатами тиражу Mega Millions у цю п'ятницю!"

Від виграшу 370 мільйонів доларів у лотереї Mega Millions вас можуть відділяти всього кілька кліків. За більшою інформацією про те, як брати участь в тиражі Mega
Millions онлайн, будь ласка, перейдіть на сайт smartlottoshop.com.