Ввечері 29 листопада прес-служба Державної міграційної служби повідомила, що на спробі дати хабар першій заступниці голови ДМС затримали "агента" НАБУ.

У НАБУ заявили, що такими діями співробітники СБУ та Генпрокуратури зірвали спецоперацію, за допомогою якої "агент" намагався викрити факти корупції у ДМС.

Вранці 30 листопада директор НАБУ Артем Ситник та керівник САП Назар Холодницький через цю справу пішли до генпрокурора Юрія Луценка. Після розмови в Луценка Ситник повідомив деякі деталі "спецоперації".

Луценко ж заявив, що дії співробітника НАБУ мають всі ознаки провокації хабара, хоча за чиновницею ДМС ознаки корупції таки були помічені.

Читайте також: "Теж не ангел": Луценко каже, що чиновниця з Міграційної служби також не без гріха

Центр протидії корупції з'ясував, хто ж така перша заступниця голови Державної міграційної служби Діна Пімахова, якій нібито пропонував хабар у 15 тисяч доларів "агент" НАБУ.

За даними ЦПК, Пімахова почала свою кар'єру держслужбовця у 1999 році і за короткий час зуміла пройти шлях до посади заступника начальника обласного відділу Державної виконавчої служби.

У 2007 році стала начальником одного з відділів Міністерства екології, а в 2011 очолила департамент Міграційної служби.

В 2008 році взяла в кредит квартиру в Києві (69 квадратів) вартістю 1 мільйон гривень, тобто за тодішнім курсом - близько 200 000 доларів. Можливо, виплачує досі. Підозрюємо, що з чималими труднощами, адже на шиї у Пімахової двоє дітей та чоловік, який за два роки не отримав жодних доходів,
– йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Центру протидії корупції.

Читайте також: Чиновниця ДМС каже, що не знала, що під неї "копає" НАБУ

Торік у декларації чиновниці з'явились апартаменти площею 120 квадратних метрів в елітному ЖК "Ізумруд", записані, скоріш за все, на її матір.

Що цікаво, за даними декларації, впродовж усього 2016-го року перша заступниця голови ДМС заробила всього 131 тисячу гривень, тобто буквально жила на саму зарплату.