В липні компанія запустила акцію, пропонуючи абонентам підписатися на новину про реліз гри в Україні через SMS та електронну розсилку, і як бонус отримати 1000 МБ інтернет-трафіку. Наразі, за підрахунками оператора, серед 25,4 мільйонів абонентів 98 тисяч уже долучилися до світового тренду, передає "Інтерфакс-Україна".

Другий за величиною оператор мобільного зв'язку Vodafone Україна, що обслуговує близько 20,7 млн абонентів, а також мобільний оператор lifecell, у якого 9,7 млн абонентів, повідомили, що не підраховували кількість гравців і не можуть надати такої статистики.

Надпопулярний додаток Pokemon Go для iOS і Android офіційно доступний в більшості європейських країн, Австралії, США, Японії і Гонконзі, але не в Україні. Проте по факту вже встиг підкорити весь світ. Гра використовує технологію доповненої реальності та дозволяє ловити чи вирощувати власних покемонів за допомогою смартфона, просто переміщаючись містом.

Нагадаємо, за перші 30 днів після виходу на ринок виторг від інтерактивної гри Pokemon Go (розробник – Niantik) перевищив 200 млн дол., що на 80 млн дол. перевищує прибуток попереднього лідера за цей самий термін – Clash Royal від Supercell. Про те, коли гра офіційно вийде в Україні – не відомо, компанія-розробник зазвичай поширює такі новини вже після запуску.

Читайте також: Як виглядатиме помста покемонів: кумедне відео