Активісти Автомайдану вимагають перевірити його на сепаратизм – у соцмережах донька генерала вітає приїзд до окупованого Севастополя Володимира Путіна, а сам він, будучи депутатом міськради, начебто підтримував сепаратиста Чалого у встановленні блокпостів довкола міста.

Та запитання є не лише до сепаратистських настроїв його сім’ї. Посадовця з СБУ підозрюють у приховуванні інформації про статки. Журналісти помітили, що Маліков довірив дружині чималенький бізнес. Улітку минулого року, після призначення першим заступником голови Служби безпеки, "Слідство.Інфо" виявило у нього та його дружини Юлії два підприємства. Уже тоді генерал активно шифрувався.

Офіційна версія біографії Малікова ніяк не в’яжеться з бізнесом – про нього там не згадується взагалі. У деклараціях про доходи та майно заступника глави СБУ за 2014-й та 2015-й роки також немає ані слова про бізнес-активи. А от дохід від підприємницької діяльності членів сім’ї вказаний – півтора мільйона гривень.

Між тим, за даними держреєстру, Маліков і досі значиться у засновниках ТОВ "Капітал форс", а його дружина Юлія є співзасновницею восьми компаній, три з яких – у стадії припинення. Частки у "живих" ТОВ – "Науково-виробнича фірма "Портал" (частка – 19 тис. грн), "Крим-авто-тест" (93,4 тис. грн), "Крим-техно-тест" (10 тис. грн), "Тест-авто" (400 грн) та "Тесттранспорт" (200 грн) – також мали бути вказані у декларації заступника глави СБУ. Та й це ще далеко не всі таємниці сім'ї Малікова.