Поки дорослі поралися на городі, 6-річна Маша і 7-річна Саша гуляли неподалік дому. Подружки дівчаток розповіли, до них, нібито, підійшов чоловік і запропонував показати школу. Сестрички погодилися. Але до школи не дійшли 100 метрів.

“Роздягнув. З Саші зняв плаття і задушив. І Саша гола лежала, і Маша гола лежала. Саша вся в крові - він їх побив, потім вже зґвалтував”, - розповідає бабуся вбитих Марія Фурсова.

До міліції подзвонила жінка і розповіла, що її син, повертаючись з роботи, побачив в очереті оголені тіла дітей.

“Подзвонила жінка, що біля дороги, в очеретах, знаходяться трупи двох малолітніх дітей, орієнтовно 6-8 років, трупи оголені, можливо в крові”, - доповів заступник керівника Ясинуватського МВ міліції В’ячеслав Любченко.

Допитуючи чоловіка, який, нібито, знайшов тіла дівчаток, міліція запідозрила, що він має безпосереднє відношення до злочину. Після кількох питань чоловік і сам зізнався у скоєному.

“Ні, я не планував, вони просто зустрілися на біговій доріжці”, - каже затриманий.

30-річний затриманий працював сторожем у місцевій школі. Вчителі кажуть, ніколи й запідозрити не могли в цій людині злочинця.

“Він завжди спокійній був, ходив на вулиці в принципі, я його так і не бачила серед дітей”, - сказала вчителька у школі с. Орлівка Ірина Валеріївна.

Затриманий вже відсидів у тюрмі 2 терміни за грабіж. За новий злочин йому загрожує пожиттєве ув’язнення.