Незвичайний лот пішов з молотка за 380 новозеландських доларів - 290 доларів США. За словами мешканки Крайстчерча, шматочок торта зберігався в її родині протягом 30 років - в 1981 році його приніс додому батько Катаріни Грінслейд, який служив у той час у Королівських ВПС Нової Зеландії. У день весілля принца і його обраниці військовим надіслали торт, щоб кожен міг відзначити торжество і спробувати весільне частування.

За традицією у день весілля члена королівської сім'ї частування розсилаються всім військовослужбовцям, які перебувають у підпорядкуванні королеви Великобританії, які з об'єктивних причин не можуть бути присутніми на урочистостях.

Коли військові поділили торт на шматочки, батько Грінслейд не з'їв свій. Замість цього він відніс торт додому, щоб його рідні могли подивитися на весільне частування. Вдома також вирішили не їсти шматок, покритий цукровиою глазур'ю, і поклали його в пластиковий контейнер. З того часу він зберігався в домі Грінслейд в шафці для посуду.

Продавщиця історичного торта заявила, що вирішила виставити шматочок на аукціон зовсім не для того, щоб заробити на ньому грошей.

"Я просто хотіла поділитися з людьми історією", - зазначила Катаріна Грінслейд.

Лот викликав великий інтерес у відвідувачів сайту Trade Me - сторінку з оголошенням про продаж торта за час аукціону відвідали більше 40 тисяч разів.