Цей величний шедевр мистецтва відображає впевненість Короля Штепселів, як називають Вальтера. Пана Менекеса вважають добродушним босом. Він регулярно контролює виробництво та вносить свої пропозиції, аби покращити його.

Компанія Mennekes - це сімейний бізнес. Вона - європейський лідер з виробництва різноманітних штепселів, вилок та інших з’єднувачів для промисловості. У філософії підприємства закладено виробництво тільки найкращих товарів. Втім вони є і найдорожчими на ринку.

Штепселі виготовляють лише з пластмас, які не горять. Адже через них проходить електричний струм неймовірної сили.

“Ви не можете виготовляти такі штепселі з дешевих пластмас. Якщо вони зазнають перенавантаження, може згоріти цілий склад чи фабрика. Це, неначе домашній пиріг - він смакуватиме добре, тільки якщо Ви спечете його з якісних інгредієнтів. Саме так ми і виготовляємо свої штепселі”, - каже власник компанії Вальтер Меннекес.

Покладаючись на свої харизму та кмітливість, Вальтер постійно шукає великі контракти. Одна з останніх його цілей - електричні машини.

“Звичайно, електрична машина - це важливий та багатообіцяючий винахід. Він повинен мати з’єднувачі з мережею. Саме на цьому ми і спеціалізуємося”, - сказав Вальтер.

Попри глобалізацію, головні виробничі потужності компанії залишаються у німецькому регіоні Зауерланд, де у 1953 році батько Вальтера і заснував фірму. Звідси Mennekes невпинно завойовує нові ринки у понад 80 країнах.

Одна з них - Китай. Саме зараз Вальтер перебуває з бізнес-поїздкою у місті Нанкін. Піднебесна - це майже безмежний ринок, тож ігнорувати його - абсолютно нерозумно. Аби закріпитися на цьому ринку, Mennekes навіть відкрила у Нанкіні власну фабрику.