"Ми не стали розблокувати трибуну, щоб їхні дурощі було видно! І готові надати їм таку можливість протягом 30 днів. Ми виборів не боїмося!", - сказав він.

Зауважимо, стаття 90 Конституції передбачає право, а не обов'язок президента розпустити Верховну Раду, якщо протягом 30 днів однієї сесії пленарні засідання не можуть початися.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов наголосив, що підстав для дострокових виборів немає.

"Підстав для дострокових виборів немає, це радше політична заява людини, яка тільки набирається досвіду політичної роботи", - сказав регіонал про лідера УДАРу Віталія Кличка.

Нагадаємо, вчора опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради. Ще раніше заступник голови фракції УДАР Віталій Ковальчук запевнив, що його політична сила не дасть розпочатися сесії Верховної Ради, якщо не буде забезпечено персональне голосування.

Сьогодні депутати провели ніч у Раді.

Спікер Володимир Рибак припустив, що Верховну Раду можуть розблокувати до четверга. Рибак проти силового розблокування Ради.

Лідер КПУ Петро Симоненко переконаний, що блокування трибуни парламенту вигідне не лише для опозиціонерів, але й для провладної більшості.

Регіонал Вадим Колесніченко прокоментував блокування трибуни Верховної Ради опозицією. На його думку, опозиціонери із законодавчої роботи переключились на "байдикування".

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає відмовки більшості щодо неможливість впровадження сенсорної кнопки намаганням вирішити питання в особистих інтересах регіоналів.

Нардеп від фракції ВО "Свобода" Олександр Шевченко розповів, що його політична сила збирається запропонувати ПАРЄ ввести кримінальне покарання за голосування депутатів чужими картками.