Швейцарія: Вольфлі, Ліхштайнер, Циглер, Аффольтер, Швеглер, Барнетта, Інлер, Фрай, Якін, Штокер, Джуру.

Запас: Вайлаті, фон Берген, Гріхтінг, Дежен, Фернандес, Бен-Халіфа, Костанцо, Шачирі.

Україна: П'ятов, Федецький, Тимощук, Алієв, Ярмоленко, Михалик, Мандзюк, Коноплянка, Девіч, Чигринський, Ракицький.

Запас: Худжамов, Романчук, Кучер, Мілевський, Ротань, Морозюк, Олійник, Степаненко

1 хв. - Матч розпочався

2 хв. - Тимощук за розмови вже напрацював на картку. До слова, за півтори хвилини українці вже тричі сфолили

3 хв. - Джуру після розіграшу штрафного з вбивчої позиції головою пробив просто у руки Пятову

4 хв. - А ось і відповідь українців - удар Ракицького з 30-ти метрів ледь не прийшовся у девятку

6 хв. - Непідготовлений удар здалеку від Коноплянки

9 хв. - Федецький, віддаючи Пятову, вибив на кутовий у простій ситуації

13 хв. - Михалику справедлива жовта за підкат ззаду. Вже на 13-й хвилині два українських опорника сидять на жовтих

14 хв. - Паніка в штрафному українців після навісу зі штрафного від Фрая - проте мяч врешті вийшов за лінію воріт

17 хв. - Штокер невдало навісив зліва. В атаці-відповіді пристрілювався Алієв - повз ближню стійку

19 хв. - Пятов рятує команду після удару Фрая після навісу Якіна

22 хв. - Девіч вдруге за три хвилини в офсайді

25 хв. - Алієв зі штрафного з 30-ти метрів пальнув над поперечкою

26 хв. - Українці вже вкотре (здається в шостий раз) порушують правила неподалік свого штрафного

28 хв. - Перша нормальна комбінація українців завершилася гострим прострілом Федецького на Девіча, але Вольфі у стрибку забрав цей м'яч

30 хв. - Вражаючий сейв Пятова після удару Барнетти

32 хв. - Ракицький пройшов півполя, але прострілив невдало

33 хв. - Швеглер пробив з 20-ти метрів після класної комбінації швейцарців

37 хв. - Значно кращими, зігранішими та майстернішими виглядають швейцарці

39 хв.- Девіч сфолив на Швеглері на лінії власного штрафного

40 хв. - Гол зі штрафного від Фрая - 1:0 на користь швейцарців

42 хв. - І знову фолять українці біля власного штрафного!

42 хв. - Ледь друга банка не влетіла у наші ворота - цього разу стійка врятувала українців після удару Якіна

43 хв. - Жовта Алієву за грубу гру

44 хв. - Жовта Барнетті, який скосив Мандзюка

45 хв. - Ніхто з українців не зумів замкнути подачу з кута поля від Алієва

46 хв. - Кінець першої половини. Жахливий тайм у виконанні українців

ІІ Тайм

46 хв. - Другий тайм розпочався. У нас Мілевський поміняв Девіча

47 хв. - Мілевський заробляє свій перший штрафний, причому в 23-х метрах від воріт

48 хв. - Гоооооооолллллл! Після удару Алієва рикошет кардинальним чином змінив політ м'яча і потрапив у протилежний кут воріт від того, в який впав Вольфі

53 хв. - Надзвичайно груба помилка українського захисту, Якін після пасу воротаря Вольфі викотився на побачення з Пятовим, але не влучив у ворота

56 хв. - Після подачі Штокера - м'яч ледь не залетів у ворота Пятова

61 хв. - Гол. Якін подав, І Фрай з метра розстріляв Пятова

62 хв. - Алієв зі штрафного влучив у стінку

65 хв. - Степаненко змінює Михалика

65 хв.- Федецький невдало пробив здалеку

66 хв. - Якін як хлопчику прокинув Чигринському поміж ноги, вийшов на хорошу ударну позицію, але пробив слабо, пробачивши українців

71 хв. - Якін замість удару з 11-метрової позначки Якін почекав, поки прибіжить Мандзюк, спробував його обіграти, але невдало

73 хв. - Мілевський опинився в офсайді

74 хв. - Олійник змінив Ярмоленка

75 хв. - Гооооооооолллл! Оце вже красиво! Коноплянка з флангу змістився з флангу майже на кут штрафного і пробив так, що Вольфі тільки очима повів!

76 хв. - Бен-Халіфа змінює, на щастя Фрая

79 хв. - Бен-Халіфа мав забивати, але Ракицький ціною ушкодження і кутового вибив м'яч з-під ноги форварда

82 хв. - Контратака українців завершилася невдалим навісом Коноплянки

87 хв. - Морозюк змінює Коноплянку

92 хв. - Якін невдало подав у штрафний Пятова

93 хв. - Фінальний свисток