За повідомленням лівійських ЗМІ, в результаті авіанальотів були зруйновані і військові, і цивільні об'єкти.

Напередодні авіація союзників допомогла повстанцям відвоювати ще два міста - Адждабію і Брегу, що на сході країни. Успіх у Брезе дозволив заколотникам прорватися до ще одного нафтового порту - міста Ель Бурайка. Очікується, що повстанці і далі концентруватимуть сили навколо нафтових об'єктів.

На користь коаліції складається ситуація поблизу Місрати. Французькі ВПС за останню добу знищили 5 лівійських літаків Галеб і 2 бойових вертольота Мі - 35. Як повідомили в Міністерстві оборони Франції, знищена авіація саме готувалася завдати удари по повстанцях.

Незважаючи на те що операція союзницьких військ розгортається досить успішно, витрати на неї - астрономічні. Тільки США щодня витрачають у Лівії більше 100 мільйонів доларів.

З початку операції американська казна втратила 1 мільярд доларів. Такі дані подає Daily News Journal, проте за даними інших джерел вони можуть бути вдвічі більше.

Лише одна крилата ракета Томагавк коштує до півтора мільйонів доларів. А таких ракет було випущено більше 160. Додаткових витрат американцям не оминути, якщо вони наважаться розпочати наземну частину операції. Як повідомив телеканал Fox News посилаючись на власні джерела в ЦРУ і Пентагоні, наземна частина операції вже йде.