Ціллю ракет став військовий радар та база сил Каддафі. Також було завдано ударів по місту Злітен, що за 50 кілометрів від Місурати.

Саме за це місто вже котрий день поспіль тривають запеклі бої між повстанцями та регулярними частинами військ Каддафі. Також вперше з початку військової операції сил коаліції в Лівії місцеве міністерство охорони здоров’я оприлюднило дані про втрати.

“Наразі загальна кількість поранених - 445 осіб, загиблих – 114”, - каже речник лівійського МОЗ Халед Омар.

Втім, невідомо, чи ці дані включають в себе втрати лояльних до Каддафі військових чи мова йде лише про жертви серед мирного населення. Нагадаємо, військова операція проти непокірного полковника розпочалася після того, як ООН своєю резолюцією запровадила зону, вільну від польотів над Лівією.

Таким чином міжнародна спільнота прагнула захистити мирне населення від лівійських ВПС, які бомбардували позиції повстанців з повітря. Спочатку в операції взяли участь літаки Франції, Великої Британії та США, згодом до них приєдналися інші країни Європи а також Катар. Окрім цього наземні об’єкти лівійських військ бомбардують крилатими ракетами Томагавк. Незважаючи на критичну ситуацію, Каддафі відступати не збирається.