Четвертий пішов. Симоненко не хоче бути президентом

Сьогодні, 16 травня, лідер КПУ Петро Симоненко став четвертим з кандидатів на позачергових виборах президента, які відмовились від участі у перегонах.

Цікаво, що свою заяву Симоненко озвучив уже наприкінці ефіру, в якому ще брав участь як повноцінний кандидат.

Під час дебатів лідер комуністів ще заявив, що посада президента в Україні – непотрібна.

Я поставив перед собою завдання, якщо мені висловлять довіру, то перше підготувати перехід на модель України як парламентської республіки. І через рік, максимум через два відмінити пост президента. І таким чином виконати свої обіцянки перед українським народом, – звучить на дебатах заява Симоненка.

І уже до кінця ефіру Симоненко заявив, що через останні події в країні вибори, скоріш за все, і так будуть нелегітимними. Тому він вирішив не брати в них участь, а "зайнятись порятунком України".

Уже після закінчення передвиборчих теледебатів прес-служба КПУ повідомила, що біля будівлі телецентру Першого національного на їхнього лідера Петра Симоненка скоїли напад. Про напад він сказав у телефонному коментарі телеканалу "112 Україна", передала прес-служба КПУ.

ua.korrespondent.net

Цікаво, що згідно з календарним планом, 1 травня в 00:00 завершився термін для подачі заяв кандидатами в президенти про зняття своєї кандидатури з реєстрації. ЦВК не пізніше 2 травня має затвердити форму текст виборчого бюлетеня по вибори президента. Зараз більша частина бюлетенів для виборів президента вже надрукована, – повідомили на державному Поліграфічному комбінаті "Україна". Закінчити друк планують 17 травня. Бюлетені мають кілька ступенів захисту.

Дивіться також: Вибори 2014 – Рейтинг довіри