Відео: 112 Україна

Про це він сказав у телефонному коментарі телеканалу "112 Україна", передає прес-служба КПУ.

"Ми не могли вийти з будівлі і були змушені йти там, де це було хоч якось можливо. Скрізь заблоковано все машинами, цими бойовиками в масках і з битами. І вони не давали можливості виїхати. Природно, звучали агресивні заклики до того, що зробити зі мною у цьому випадку... Нам вдалося вирватися", - розповів лідер КПУ.

За словами Симоненка, після цього почалася погоня за його машиною.

"Кілька машин постійно створювали аварійні ситуації для городян. Вони заблокували в одному місці, нас зупинили. Ми не могли вирватися. Почали битами розбивати машину і кидати пляшки із запальною сумішшю", - розповів комуніст, уточнивши, що інцидент стався на вул.Мельникова.

"Це на Мельникова. Близько "Київської Русі". Я навіть не знаю, як всі ці вулиці називаються, тому що ми вискакували у тому числі і на Набережну. Весь цей час за нами слідували розлючені бойовики. Я так і не зрозумів, які у них були цілі. Але заклики звучали дуже і дуже недоброзичливі", - зазначив Симоненко.

Він додав, що особисто не постраждав.

"Я сидів на задньому сидінні. Пляшка (із запальною сумішшю) не долетіла, тут же відскочила (від скла)", - додав політик.

Симоненко додав, що не знає, хто його переслідував.

Нагадаємо, сьогодні у ході заключної репліки у рамках теледебатів Петро Симоненко заявив про зняття своєї кандидатури з виборів президента.

По закінченні передвиборчих теледебатів біля будівлі телецентру Першого національного на лідера КПУ Петра Симоненка було скоєно напад.