Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на дані правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights.

Як повідомили правозахисники, захопленню Думи передував запеклий бій між повстанцями і загонами сирійських сил безпеки. Повідомляється, що в руках бунтівників повністю опинилися всі райони населеного пункту.

Місто Дума, в якому проживають близько 120 тисяч людей, знаходиться приблизно в 20 кілометрах від Дамаска.

Тим часом 21 січня також мали місце збройні зіткнення в Дейр-Еззоре, Хомсі та інших населених пунктах країни. Як повідомляє CNN, правозахисники розповсюдили дані щонайменше про 54 загиблих протягом дня.

Повідомлення про нову хвилю насильства надходять на тлі підготовки доповіді спостерігачами Ліги арабських держав про стан справ в Сирії. Документ буде представлений в Каїрі в неділю, 22 січня, на зустрічі міністрів закордонних справ країн ЛАД. За підсумками доповіді буде прийнято рішення про подальшу долю місії.

Протистояння між режимом Башара Асада і його противниками триває в Сирії з березня 2011 року. Жертвами зіткнень за цей час стали близько п'яти з половиною тисяч осіб.