Головний викривач корупціонерів заявив, що плакати можуть бути справою рук полковника СБУ Павла Демчини і депутата Сергія Березенка, які фігурують у розслідуваннях Бюро.

Читайте також: Люди напідпитку та безхатченки: хто прийшов на мітинг проти Ситника

Нардепи питали очільника НАБУ, де майже 200 мільярдів арестованих грошей, які бюро арештувало в корупціонерів.

360 мільйонів гривень – повернули до бюджету. Проте я хочу зазначити, все, що було відшкодовано за час роботи НАБУ – це добровільні відшкодування. В нашій державі це не основний спосіб повинен бути повернення коштів до бюджет,
– заявив директор Національного антикорупційного бюро Аретем Ситник.

Також нардепи спитали, де прогрес у резонансному розслідуванні щодо схеми "Роттердам+". Очільник НАБУ сказав, що справа в очікуванні експертизи. Але приблизні збитки держави вже підрахували – 15 мільйонів гривень.

Артем Ситник назвав три причини, чому ці мільйони досі не в казні, а корупціонери досі не за гратами. Перша – Спеціальна антикорупційна прокуратура не допомагає детективам, а гальмує розслідування.

Читайте також: Реклама проти Ситника – це марнотратство грошей, – політтехнолог

Друга – справи Бюро тонуть в корумпованих судах. Третя – представники влади замість того, щоб допомагати боротися з корупцієї усіляко тому чинять перепони. І головні непорозуміння починаються, коли детективи торкаються найвищих осіб держави.