"Були спроби з їхньої сторони підійти ближче, але своєчасно військовослужбовці, які несуть службу, це все побачили. Була зроблена доповідь і мною було прийнято рішення щодо відкриття вогню, щоб не було просування", – заявив військовослужбовець ЗСУ Янгол.

Читайте також: Десять проросійських бойовиків підірвалися на власних мінах

Ворожі диверсанти – не рідкість поблизу Горлівки, та й по всій зоні боєзіткнень. Російсько-терористичні війська постійно намагаються вибити українських армійців з їхніх позицій. Про всяк випадок підтягують техніку. Важку броню бійці ООС чують за кілька кілометрів.

Чутно десь за бугром техніку, яку підганяють. Ми її не бачемо, але дуже добре чути,
– розповів військовослужбовець ЗСУ Роман.

Хоча переважно тут стріляють із крупнокаліберної стрілецької зброї та гранатометів різних систем, нерідкі приходи набагато більших калібрів. Та навіть такі обстріли зі сторони терористів бійці Об'єднаних сил називають тишею, хоч перемир'я традиційно одностороннє. Поки стріляють не надто активно, укріплення української армії посилюються та розростаються.

Нагадаємо, упродовж минулої доби в районі проведення операції Об'єднаних сил терористи 28 разів обстріляли українські позиції, шість разів застосувавши заборонене озброєння.