До Балаклії ще 8 кілометрів та вже видно, що безупинну вибухають реактивні снаряди, палають просто у полі. Стоїть їдкий запах диму. І це все відбувається із пізньої ночі. Спочатку місцеві не зважали. Думали, що погана погода. Але звук ставав все гучнішим і потужнішим.

Деякі місцеві пішли за два кілометри від епіцентру вибухів. Далі тікати не хочуть. В будинках вибиті шибки, розбиті вікна та зруйновані стіни.

Так, тут небезпечно, але осколки тут не літають, а їхати жити в палатках, я не хочу,
– сказав мешканець Балаклії Андрій.

Від військового містечка до епіцентру вибухів – рукою подати. Снаряди вибухали зовсім близько, у небі ракети і військові гвинтокрили. Дороги всіяні боєприпасами – дим від вибухів грибом піднімається вгору.

На безпечній відстані – це вже за містом, аж ніяк не спокійніше. Добре видно місто, яке схоже на справжнє пекло, там все вибухало та горіло. До півдня з міста вивезли майже половину населення. Переважно в села, які за 15 кілометрів від епіцентру.

Читайте також: Хронологія вибухів на українських військових складах

Нагадаємо, 23 березня близько 3 години ночі стався вибух на військових складах в Балаклії.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що причиною пожежі є диверсія. Згодом народний депутат Дмитро Тимчук гостро розкритикував таку версію.

Голова СБУ Василь Грицак також заявив, що пожежа на військовому складі – це диверсія. Причиною детонування боєприпасів стала вибухівка, яку скинув літальний апарат.

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов не виключає версії про підпал, який могли влаштувати, щоб приховати інформацію про можливе розкрадання боєприпасів. Проте генеральний прокурор Юрій Луценко навідріз спростував таку версію.