Про це повідомляє 5 канал.

Як повідомлялося раніше, Зайцева перебуває у камері зі ще 9 жінками. Камера обладнана центральним опаленням, водопостачанням, водовідведенням, необхідними меблями, є відокремлений санвузол та телевізор.

"Ця камера, де утримується Олена Зайцева, розрахована на 14 осіб. Зараз там містяться 10 жінок. Всі жінки, які з нею перебувають, – це особи, які притягаються за тяжкими і особливо тяжкими статтями Кримінального Кодексу – тяжкі тілесні ушкодження, злочини за незаконний оборот наркотичних речовин, грабежі", – розповів заступник начальника установи виконання покарань №27 Дмитро Холод.

Читайте також: Зайцева у в'язниці: тюремники розповіли, чим дівчина займається у СІЗО

До самої Зайцевої нікого не пускають, особисті зустрічі наодинці дозволені лише з адвокатом, яка, як і матір, теж відвідує підзахисну. У СІЗО кажуть, що до нових умов дівчина прилаштувалася, за медичною допомогою не зверталася, але кілька разів спілкувалася зі штатним психологом.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові Lexus в'їхав у натовп людей. 5 людей загинули на місці, 6 доставили в лікарню, а 26 жовтня померла ще одна постраждала в ДТП особа. Ймовірною винуватицею аварії виявилась 20-річна Олена Зайцева, яка була за кермом Lexus. 20 жовтня Київський райсуд Харкова взяв Зайцеву під варту строком на 2 місяці.