Про це у коментарі 24 Каналу повідомили джерела у ГУР МО. Там зазначили, що Ксюша Манекен справді отримала заохочувальну нагороду.

До теми Блогерка Волощук заявила, що отримала нагороду від ГУР: у мережі розгорівся скандал

Деталі спецзавдання блогерки не розкрили

Варто зазначити, що блогерку Оксану Волощук нагородили медаллю "За сприяння воєнній розвідці України" ІІ ступеня від 13 жовтня 2022 року, за відмінно виконані поставлені перед нею завдання.


Блогерка похизувалася нагородою від ГУР / Скриншот

Своєю чергою, у відомстві пояснюють, що завдання від ГУР виконують багато публічних та непублічних людей, які не афішують свою стратегічно важливу діяльність.

Воєнна розвідка – особливо в країні, яка воює – це специфічна структура, що виконує інколи вкрай специфічні завдання. Зі зрозумілих причин, розвідка не може розкривати всі методи своєї діяльності на широкий загал,
– прокоментували у розвідці.

Там також додали, що зважаючи на особливості певних завдань, для їхнього виконання структура може залучати людей різних професій та соціального статусу.

"На щастя, різні представники нашого суспільства готові допомагати Україні перемогти у різний спосіб. Як показує нинішня війна – наша розвідка працює ефективно, але водночас не може публікувати усі методи досягнення цієї ефективної роботи", – додали у відомстві.

Насамкінець українців закликати вірити в Україну і в українську воєнну розвідку.

Скандал з Волощук: що треба знати

  • 3 березня радник голови ОП Михайло Подоляк зустрівся з українськими блогерами, щоб "обговорити питання інформаційної війни та мотивації населення". Серед запрошених були Саша Бо, Євген Таллер, Ксюша Манекен, Настя Єлісєєва, Таня Парфільєва, Микита Добринін та інші.
  • Ксюша Манекен згодом похизувалась у соцмережах нагородою від ГУР. При чому блогерка неодноразово наголошувала у своєму блозі про те, що немає різниці, якою мовою ти говориш. Вона навіть заявляла про те, що не планує переходити на українську.
  • Ба більше, Волощук написала, що "розуміє біль своїх підписників". "Комік став президентом, "ескортниця" отримала орден, а ви такі правильні не отримали ні**я", – написала Ксюша Манекен в інстаграмі. Згодом вона видалила це з мережі.
  • Так чи інакше, блогерка заявила, що розповість за що отримала нагороду вже після закінчення війни.