Таку справу СБУ відкрила після того, як затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського, передають "Українські Новини" з посиланням на інформоване джерело.

Читайте також: СБУ направила до суду справу затриманого російського військовослужбовця

"СБУ хоче "пришити" САП і НАБУ держзраду. Завели ОРС щодо прокурорів і детективів після того, як пройшла операція по Міноборони і "Трейд Коммодіті", – зазначив співрозмовник агентства.

Ініціював такі дії заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Олег Гладковський. Він, за інформацією ЗМІ, був бізнес-партнером президента Петра Порошенка.

За інформацією видання, з цього питання відбулося засідання РНБО. Про інші деталі не повідомляється.

З цього приводу журналісти звернулися по коментарі до СБУ, передає "Українська правда". Спершу прес-секретар СБУ Олена Гітлянська зазначила, що "не має такої інформації". Після цього вона спростувала ці дані, прокоментувавши, що "ця інформація не відповідає дійсності".

У понеділок, 16 жовтня, затримали Володимира Трофименка у одразу після прес-конференції в центрі Києва, де компанія "Трейд Коммодіті" представила свою позицію щодо корупційного скандалу навколо Міністерства оборони. Саме на цій прес-конференції ще один інвестор компанії розповів, яке відношення до "Трейд Коммодіті" має пропрезидентський депутат Олександр Грановський. Однак НАБУ вважає саме Володимира Трофименка фактичним власником "Трейд Коммодіті".

Нагадаємо, 11 жовтня детективи НАБУ здійснили низку обшуків у справі про корупційну схему розтрати 149 мільйонів гривень під час закупівель у Міноборони. В Національному антикорупційному бюро стверджують, що затримали заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського та директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства Володимира Гулєвича.