Вартість вілли коштує близько 3 мільйонів доларів. На 125 квадратних метрів – пять входів і зроблений басейн.

Читайте також: Скільки Росія витрачає на утримання Криму та Донбасу: шокуюча цифра

"Люди з часом зрозуміють, що вони залишають за собою слід. Вони ніби відкладають "личинку". Мені захотілось також відкласти таку "личинку", – розповідає про будівництво вілли Кисельов.

Тільки-но газета з цим матеріалом з’явилася у кіосках, у редакцію зателефонував сам Дмитро Кисельов. Після дзвінка головного редактора одразу звільниди і заставили за свій рахунок викупити весь тираж газети.

Головний редактор газети Олена Войтова на дзвінки не відповідає. Родом вона з материкової України і не має російського паспорта. Володимир розповідає, що у жінки стрес. Зараз головним редактором став Максим Онищенко.

Засновник газети запевняє, що головного редактора не звільнили. Також заперечує те, що газети вилучили з продажу.

Редактор не звільнений, він відсторонений від посади, але зовсім за інших обставин,
– заявив новий головний редактор газети "Город 24" Максим Онищенко.

Втім, власник газети, дупутат місцевої ради від "Єдиної Росії", чомусь зателефонував російському ведучому і вибачився.

Читайте також: В Армянську триває викид хімічних речовин: російські військові проявляють невдоволення

Пропагандист особисто знає автора статті. Той ремонтував його квартиру в Москві і був запрошений на реконструкцію в Коктебель. У матеріалі зазначено – замовник не доплатив за роботу. Можливо, тому Кисельов звинувачує Мазуріна у здирництві. Мовляв той, використав газету, щоб вибити гроші. Про це пропагандист розказав каналу, у якому працює.

Газета відмовилася друкувати матеріали Володимира Мазуріна. Він безкоштовно писав туди про діабет, на який хворіє і про будівництво, яким займається усе життя. За заявою Кисельова, його вже викликали у поліцію. Будівельник позиватиметься на Кисельова до суду. Над сумою позову ще розмірковує.

Повний випуск програми "Крим.Реалії" дивіться сьогодні на 24 Каналі о 18:00. Не пропустіть!