Неоднозначний матч "Шахтаря" та "Десни"

Через те, що донецькому "Шахтарю" знову у вівторок грати у Лізі чемпіонів, їх матч винесли на п’ятницю. Цього разу вони у Харкові приймали "Десну". Попередні розклади показували, зо у "гірників" не повинно бути проблем з гостями. Та як показала гра, "сіверяни" готові були дати бій. І дали. Хоча не обійшлося без помилок арбітра матчу Сергія Бойка.

Та попри вилучення, "гірники" зуміли перемогти та зберегли свій відкрив від "Динамо" у два очки. Все вирішив гол Майкона зі штрафного на останніх хвилинах зустрічі.

Варто відзначити, що "Десна" мала чимало нагод, щоб забити. Однак не використала жодного з наявних моментів. Особливо коли Філіппов не зумів влучити у поорожній кут воріт.

Ювілей П’ятова

Матч у Харкові запам’ятався не лише голом Майкона, суддівством Бойка, але й 400-им матчем у футболці "Шахтаря" воротаря Андрія П’ятова. команда привітала його доволі весело.

Трилер у матчі "Маріуполя" та "Зорі"

Загалом цей тур був не надто багатий на голи. У чотирьох з шести матчів зафіксовано мінімальні перемоги 1:0. Тож матч "Маріуполя" та "Зорі" стоїть окремо – у ньому було забито аж п’ять голів. А також не забито пенальті. Ну і два вилучення.

У цьому матчі слід виділити Борячука. Нападник двічі забив до перерви, і загалом неодноразово дошкуляв обороні луганчан. Відтак ще до перерви Юрій Вернидуб замінив захисника Василя Прийму.

Та найбільша інтрига у матчі відбулася у другому таймі. Спочатку Кочергін не реалізував пенальті на "Зорю", згодом "Маріуполь" залишився у меншості – з поля вилучили Федорчука. Для півзахисника це вже друга червона картка за азовців у восьми матчах.

Та скористатися чисельною перевагою гостям як слід не вдалося – Караваєв "зрівняв рахунок" за вилученнями у матчі. Одразу після того "Зоря" пропустила втретє. І після цього забила двічі з різницею у дві хвилини. Та інтризі у матчі не далося збутися – не вистачило часу, адже забивала "Зоря" вже у доданий арбітром час.

Варто зазначити, що після цього матчу "Маріуполь" піднявся на п’яту сходинку. "Зоря" ж по закінченні туру вилетіла з топ-6.

П’ята поспіль перемога "Динамо"

"Динамо", здається, виборсалося зі своєї серії невдач – киян виграли п’ятий матч поспіль в УПЛ. Цього разу під роздачу потрапила "Ворскла". Полтавчани ж до попереднього туру теж мали чудову статистику – чотири перемоги поспіль. Та неочікувано програли вдома київському "Арсеналу". І от їх знову обіграла команда з Києва.

Відверто, матч був не надто багатим на моменти. "Ворскла" грала по можливості. Головне завдання для полтавчан – набирати очки. І у цьому матчі вони могли зачепитися за нічию. Та підвела виконавська майстерність деяких гравців. "Динамо" ж використало один з небагатьох шансів. І знову перемогло мінімально 1:0. Це вже третій матч поспіль в УПЛ.

"Динамо" виграє і продовжує погоню за "Шахтарем" відкрив складає лише два очки. "Ворскла" ж втратила можливість наблизитися до третьої "Олександрії". Тепер до бронзового місця аж сім очок.

До слова, напередодні матчу наставник "Динамо" Олександр Хацкевич відсвяткував 45-ий день народження.

Відео туру: підтримка вболівальників у Полтаві

Полтавським вболівальникам (як і львівським та олександрійським) неодноразово діставалося за відвідуваність. Цього разу настала черга хвалити вболівальників у Полтаві. Особливо їх спів. Хоча про що саме вони співають – розібрати не вдалося. Зате палко підтримують "Ворсклу".

Перша перемога "Львова" на власному полі

Недільний тур відкривав матч у Львові, де однойменна місцева команда приймала "Арсенал-Київ".

Варто зазначити, що за все перше коло містяни жодного разу не перемогли у Львові. І нарешті це сталося. Завдяки Бруно. Бразильський нападник у цьому матчі зумів стати як героєм, так майже і антигероєм зустрічі. У першому таймі він забив гол, а у другому отримав другу жовту картку та залишив команду у меншості. Одразу після цього "Арсенал" почав тиснути на ворота "Львова", і був близький до того, щоб зрівняти рахунок. Та завадив Лола. Гравець за декілька хвилин отримав дві жовті картки і кількість гравців на полі знову стала рівною. Шансів після цього у "канонірів" вже не було.

Варто зауважити, що у цьому матчі зустрілися два наставники, які свого часу тренували "Арсенал". При цьому Юрій Бакалов очолив команду тоді, коли з неї пішов саме В’ячеслав Грозний. А у цьому сезоні обоє спеціалістів стали тренерами своїх клубів вже після того. Як їх покинули іноземні тренери.

Щодо Бруно, то бразилець забиває шостий гол у чемпіонаті. Перед тим у нього була серія із чотирьох матчів поспіль, тепер він забиває у другій грі.

"Олімпік" піднімається в топ-6

"Чорноморець" програє шостий матч поспіль. "Моряки" ніяк не можуть відштовхнутися від дна турнірної таблиці. Востаннє команда перемагала ще 12 серпня – "Десну" на власному полі. Після цього були дві нічиї та шість поразок.

"Олімпік" теж не мав чим похвалитися – два останні матчі команда програла. Та під керівництвом нового тренера В’ячеслава Шевчука здобула першу перемогу.

Хоча і цієї перемоги могло не бути, якби не доволі прикрий гол – Міщенко невдало відпасував на свого воротаря, і Дегтярьов забивав вже у порожні ворота.

Завдяки цій перемозі "Олімпік" обійшов "Зорю" та піднявся у топ-6. "Чорноморець" і надалі на відстані двох очок від останнього місця.

"Олександрія" закріплюється на третьому місці

У 2018 році львівські "Карпати" не програвали на виїзді. 11 матчів поспіль. Востаннє "зелено-білі" зазнавали поразки від "Олександрії" 26 листопада 2017 року. І от вони знову приїхали до цієї команди в гості. Це другий з шести виїзних матчів "Карпат" поспіль (з кубковим матчем включно).

Та "Олександрії" було начхати на серію "Карпат". Хоча перший гол у матчі – це жахлива помилка захисників львів’ян. При цьому Шастал забиває за команду у третій грі поспіль. Щодо другого голу – то тут теж варто "відзначити" захисників "Карпат".

Все виправити гості намагалися у другому таймі. Та все, на що вони спромоглися – гол Гуцуляка. Хоча інтрига у матчі була до останньої хвилини, коли гравці йшли у жорсткі стики, за що й отримували жовті картки. І напруга була така, що арбітр матчу Катерина Монзуль була змушена вдатися до вилучення. Хоча цього разу не футболіста, а наставника олександрійців Володимира Шарана.

Гол туру

Саме удар майкона зі штрафного і претендує на звання гол туру.

Огида туру

Матч у Полтаві між "Ворсклою" та "Динамо" запам'ятався не лише перемогою киян, підтримкою трибун чи ювілеєм Хацкевича. Але й не надто культурною поведінкою гостей. Захисник "Динамо" Кадар плювком в сторону арбітра "подякував" за жовту картку у матчі.