Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Читайте також: У Росії заговорили про конфіскацію Липецької фабрики Roshen

Видання зазначає, що на дійстві, яке самі організатори називають Roshen Music Fest, виступив італійський співак Mario Biondi, україно-американський композитор та піаніст Вадим Неселовський, американська співачка Laura Pergolizzi, українські виконавці Monatik та The Maneken.

За даними видання, запрошення виконавців та облаштування сцен коштувало не менше 200 тисяч доларів.

Їжу, напої та обслуговування заходу забезпечувала кейтерингова компанія Figaro. У фірмі не називають вартість послуг для вечірки Roshen. Скільки коштувало харчування на корпоративі, можна оцінити лише приблизно. Декілька фірм, які надають такі послуги, називають порядок сум від 1000 до 1500 грн на особу. Отже, кейтеринг для Roshen Music Fest, за підрахунками журналістів, міг обійтися організаторам від 70 до 110 тисяч доларів,
– зазначає видання.

У прес-службі компанії Roshen кажуть, що то був не корпоратив, а музичний фестиваль. Відтак вартість вечірки під Києвом не називають.

Як повідомила виданню PR-менеджер компанії Roshen Надія Якубець, що захід – внутрішній, а квитки працівники компанії отримували безкоштовно. У корпорації працює близько 5 тисяч співробітників.

Нагадаємо, корпорація "Рошен" нарощує обсяги експорту продукції за кордон на 30% в рік. За останні два-три роки Roshen відкрила представництва в Литві, Польщі, Угорщини, Болгарії, Румунії та Греції.