Про це повідомляє УНІАН посилаючись на результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг.

"Майже 60% не підтримують заборону російських сайтів в Україні, зокрема, "Одноклассники", "ВКонтакте", "Яндекс". Чверть – підтримують, 20% – не визначилися.

Найбільше підтримують заборону на заході, люди з вищим рівнем освіти, виборці "Свободи", "БПП "Солідарність" і "Громадянської позиції", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Соцмережа "Одноклассники" запрацювала в Україні без VPN

Крім того, зазначається, що 65% користуються Інтернетом мінімум раз на тиждень, 32% – не користуються взагалі. Найчастіше ним користується молодь, виборці "Самопомочі", "Опозиційного блоку", "БПП "Солідарність" та "Громадянської позиції".

Дослідження було проведене 22-31 травня на замовлення журналу "Фокус". Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення.

Вибіркова сукупність – 3000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження - не більше 1,8%.

Нагадаємо, 16 травня Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України.

"Майже 60% не підтримують заборону російських сайтів в Україні, зокрема, "Одноклассники", "ВКонтакте", "Яндекс". Чверть - підтримують, 20% - не визначилися. Найбільше підтримують заборону на заході, люди з вищим рівнем освіти, виборці "Свободи", "БПП "Солідарність" і "Громадянської позиції", - йдеться у повідомленні. Крім того, зазначається, що 65% користуються Інтернетом мінімум раз на тиждень, 32% - не користуються взагалі. Найчастіше ним користується молодь, виборці "Самопомочі", "Опозиційного блоку", "БПП "Солідарність" та "Громадянської позиції".

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/1997159-mayje-60-ukrajintsiv-ne-pidtrimuyut-blokuvannya-rosiyskih-saytiv-opituvannya.html