Про це свідчать дані соціологічного опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з отриманими результатами, 35,1% опитаних категорично проти блокування "ВКонтакте", "Одноклассники", Yandex, Mail.ru. 18,3% – переважно не підтримують.

Читайте також: Порошенко відповів на петицію про розблокування "Вконтакте"

Разом з тим, 11% респондентів повністю підтримали рішення української влади про блокування російських інтернет-ресурсів. 10,8% українців – переважно підтримують.

Не змогли відповісти 10,4% опитаних, не відповіли – 0,4%, нічого не знають про заборону – 14,1%.

Найбільше блокування "ВКонтакте", "Одноклассники", Yandex, Mail.ru підтримали на заході України – 40% громадян. Натомість у південному регіоні лише 6% підтримують таке рішення, а 67% – ні. На сході країни 15% підтримують блокування російських ресурсіві, 61% – ні. У центральній Україні 20% українців підтримують, а 55% виступають проти.

Читайте також: Після заборони "ВКонтакте" мільйони українців обрали Facebook: цікава статистика

Нагадаємо, 16 травня згідно з Указом президента Петра Порошенка в Україні заборонили соцмережі "ВКонтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Майже одразу на сайті електронних петицій до Президента України з'явилася маса петиції з вимогами скасувати заборону російських інтернет-ресурсів.

Одні з найбільших українських провайдерів дуже оперативно почали блокувати доступ до російських соціальних мереж "ВКонтакте" і "Однокласники", та інших російських ресурсів, які потрапили у санкційний список.