Однак рівень тепла, що дістається цим успішним атлетам буває дуже різним. Не просто усю власну, нехай і надвдалу кар’єру, провести у тіні партнера по команді, рівних якому немає і можливо не буде. Ми представляємо вам приклад людини, яка чи ненайкраще у історії спорту впоралася із цим непростим завданням.

Піппен не встановлював рекордів у шкільній чи студентській лігах. Скаути не почали полювання за ним ще з пелюшок, однак у НБА він потрапив під високим п’ятим номером драфту, і “Сієтл Суперсонікс”, які і вибрали Скотті миттю обміняли його в Чикаго. На дворі був 87-й рік - на ту мить усе яскравіше сходила зірка Майкла Джордана, та до чемпіонського титулу “Булз” не вистачало зіграного колективу. Коли ж поряд із Джорданом з’явився Піппен усе пішло як по маслу.

На баскетбольному паркеті він може все. Якщо вам потрібен баскетболіст, який здатен зіграти на будь-якій позиції, то я знаю лише одного такого - Скотті Піппена. Так після років проведених пліч-о-пліч про свого партнера скаже неповторний Майкл Джордан.

Все, що не встигав робити Джордан, робив Піппен

Практично ідеальні антопометричні дані для баскетболіста (203 сантиметри та 103 кілограми) дійсно дозволяли Піппенові робити на майданчику практично будь-яку роботу. Скотті донині залишається одним з найкращим оборонних гравців ліги усіх часів. Він лідирує за показниками перехоплень та результативних передач серед форвардів НБА. І саме Піппен закидав ті надважливі м’ячі, які сконцентровані на Джордані захисники суперників не дозволяли закинути Майклу. Все, що не встигав робити Ейр Джордан робив його постійний партнер. Скотті Піппен - єдиний, хто виграв із Джорданом усі шість чемпіонських перснів у складі “Булз”... І нехай згодом у Х’юстоні та Портленді стати чемпіоном йому не вдалося, але ж і Джордан без Піппена персня не отримав.

Піппен змушений був оголосити себе банкротом

Не так успішно справи йшли в Скотті за межами паркету. Впродовж усіх 17 років професійної кар’єри баскетболіст постійно думав про майбутнє і вкладав гроші у різноманітні бізнес-проекти. Та заробивши в НБА 109 мільйонів доларів Піппен змушений був в один день оголосити себе банкротом. Справа в тому, що проекти в якій він вкладав гроші рідко виправдовували себе. До прикладу літак Гольфстрім, який так і не зумів зайняти своєї ніші в авіаперевезеннях.

Та усі ці невдачі не змусять фанів забути те, що цей хлопець творив на паркеті. Не дарма ж він став усього четвертим гравцем у історії “Чикаго Булз” чий номер - 33-й, навіки закріпили за його власником. А у 2010-му, всього через рік після Джордана, Піппена включили в зал слави НБА. Нехай Скотті і не називають на рівні з його партнером, одним із найкращих в історії гри, та коли ми говоримо Джордан, то мимоволі згадуємо і Піппена. Він не стоїть у тіні Майкла, він нехай трішки позаду, але поряд із ним.