Вже 25 років він провів у пустелі Нью-Мексико у компанії лише свого собаки. Увесь цей час самотужки вишкрібав і надавав форми піщаникам, перетворюючи їх у справжні витвори мистецтва. Дехто може подумати, що він одержимий.

Ра Полетт не є професійним скульптором, інженером чи архітектором. Він просто знайшов свою пристрасть. За допомогою простих інструментів, як ось лопата чи кайло він вириває у печерах довжелезні ходи, які власноруч оздоблює. На створення "Дерева людської доброти" він витратив 900 годин.

Ще донедавна його талант ніхто не помічав. Все змінив фільм "Копач печер" — документальна стрічка про Ра Поллета. Фільм вийшов настільки вражаючим, що його навіть номінували на "Оскар".

Печери Ра Полетта стали справжньою знахідкою для туристів. Деякі він навіть виставив на продаж. "Дерево людської доброти" можна придбати за майже мільярд доларів. Його витвори захоплюють не лише красою. Деякі з них дивують ще й комфортом. Печера уздовж ріки Ріо-Гранде має дерев'яну підлогу та різнобарвну ванну. На її створення пішло два роки.

Читайте також: Найзагадковіший художник світу Бенксі намалював новий мурал

За чверть століття художник наодинці викопав та оздобив 14 унікальних печер. Каже, його праця приносить спокій і необхідне усамітнення. Для тих, хто потрапляє у його піщані храми, він теж вбачає неоціненну вигоду.