Золотий "розумний" годинник від LG

Ґаджет отримав круглий дисплей Plastic OLED 1,3", 4-ядерний чип 1,2 ГГц, 512 Мб "оперативки", 4 Гб пам'яті. Корпус вкритий золотом 950-ої проби, а ремінець виготовлений зі шкіри алігатора та має оригінальну застібку. А от в технічному плані "люксовий" LG ідентичний звичайній моделі Watch Urbane.

Тут також круглий дисплей Plastic OLED розміром 1,3 дюйма (320 × 320) та 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц. Пам'яті — 4 Гб, а "оперативки" — 512 Мб. Операційна система — Android Wear. LG Watch Urbane Luxe можна замовити на сайті ювелірної компанії Reeds Jewelers за 1195 доларів.

Революційний смартфон Lunark з двома дисплеями

Іспанський ентузіаст розробив смартфон з "революційним дизайном". Lunark, а саме таку назву отримав ґаджет, це наче два з'єднані докупи телефони.

Додатковий дисплей, за словами розробника, дозволяє значно розширити робочий простір і підвищити ефективність роботи з пристроєм. На нього можна виводити додаткові інтернет-сторінки, віртуальну клавіатуру або ж ґеймпад під час відеогри тощо.

Літак TriFan 600 для транспортування людей на роботу

Компанія XTI Aircraft представила концепт літака для польотів на роботу. Апарат під назвою TriFan 600 має систему вертального злету та посадки, і може транспортувати до 6 пасажирів.

Таку можливість забезпечують два газотурбінні двигуни потужністю 2600 кінських сил і три пропелери. Апарат зі системою вертикального злету і посадки може піднятися на 9 кілометрів і розігнатися до 643 кілометри на годину.

Наразі компанія збирає кошти на будівництво першого прототипу, який має довести життєздатність ідеї.