Відповідну світлину Зайцевої оприлюднила журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: ДТП у Харкові: наркологиня, яка проводила експертизу Зайцевої, втекла на окуповану територію

Щоправда, вона обурюється не зовнішністю Зайцевої, а кількістю її адвокатів, яких може стати три. Також представниця ЗМІ свій допис проілюструвала світлиною імовірної винуватиці ДТП на Сумській, яку було зроблено під час останніх слухань щодо її справи, та вказала, що та зробила собі татуаж брів.

Але багато хто з користувачів звернув увагу саме на останнє. Зокрема, деякі юзери відзначилися гнівними коментарями щодо надкруглого обличчя Зайцевої.

Зайцева, фото, ДТП, Харків, Кримінал, Скандал, резонанс
Фото Зайцевої, яке збурило мережу

"Підсудна у казематах наїла собі таке... обличчя, що у разі слідчого експерименту знадобиться кабріолет. Без бічних вікон", "Погано годують. Опухла від голоду... Чесно, погладшала", "Зауважу: дівчина погладшала... ось вам і кровушка невинно убієнних!! І місто юристів Харків... і де немає справедливості!!", "Дівчинка від сліз зовсім пухнути стала бідненька!.. ", "Розжиріла ..., напевно вдень і вночі про загиблих думає", – пишуть коментатори під фото, яке також набуло розголосу у мережі.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року у Харкові трапилась автомобільна аварія за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок ДТП загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт. Згодом їй було висунуто обвинувачення за цією справою.
В кінці липня у МОЗ підтвердили, що Зайцева перебувала за кермом під дією наркотиків.