Таку думку висловив автоюрист Денис Конюшко, передає "Обозреватель".

Читайте також: Роковини трагедії у Харкові: Зайцева може відсидіти мізерний термін

Як зауважив він, суд не дозволить випустити із СІЗО під домашній арешт Зайцеву та Дронова, оскільки враховуватиме не юридичні, а суто суспільні підстави.

"На мою думку, якщо не було б такої уваги преси до цієї справи — таке могло б статися. Але зараз мовиться не про юридичні аспекти, а саме про суто політичні. Якщо їм змінять запобіжний захід, то, я розумію, що там буде повстання у Харкові", – зазначив Конюшко.

Водночас юрист зауважив, що у цьому випадку мовиться про заходи забезпечення, адже нині Дронов і Зайцева не є осудженими, а є обвинуваченими. Відтак, за його словами, прокуратура за поданням у відповідні терміни, може подати клопотання про продовження або зміну запобіжного заходу.

"Обраний нині запобіжний захід – це утримання під вартою. Це найжорсткіший спосіб забезпечення та він застосовується тоді, коли є реальні підстави вважати, що людина може ховатися, або буде впливати на свідків, буде іншим чином заважати слідству. Однак теоретично закон дає можливість змінити запобіжний захід. Але я, як людина, дуже сумніваюся, що суд їх відпустить", – підсумував юрист.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок аварії на місці загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт, водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.