Як повідомляє УНІАН, про це Миронов сказав сьогодні на спільному зібранні Держдуми і Ради федерації Росії, де планується прийняти заяву проти тероризму.

Раз "на війні як на війні", сьогодні у своєму виступі я пропонуватиму внести зміни до російського законодавства і, як виняток із правил, запровадити смертну кару для терористів та їхніх пособників",
— заявив Миронов.

При цьому він вважає, що "Росії потрібно наслідувати приклад Франції, яка позбавляє громадянства тих громадян, які беруть участь у терористичних війнах на території інших держав".

За його словами, потрібно виключити можливість безперешкодної міграції бойовиків через кордони держав. Крім того, Миронов запропонував встановити особливий контроль за тими, хто прибуває з регіонів підвищеної терористичної небезпеки на територію Росії або виїжджає в такий регіон.

Також він зазначив, що потрібно зміцнити бойовий потенціал сирійської армії:

Для цього нам необхідно посилити військово-технічне співробітництво із Сирією, налагодити поставки в країну авіаційної техніки, бойове застосування якої добре освоєно сирійськими льотчиками.

Він додав, що доцільно також організувати прискорену підготовку військовослужбовців урядових військ Сирії у військово-навчальних закладів Російської Федерації.

Читайте також: Скільки коштує Росії рік війни у Сирії