Про це на своїй сторінці у Facebook пише заступник генерального директора кримськотатарської телерадіокомпанії ATR і екс-співробітник видання "Московський комсомолець" Айдер Муждабаєв.

"У Москві 29 травня ураган убив щонайменше 14 людей. Я двадцять років пропрацювала в московській газеті, і, чесно, не пригадаю подібної кількості жертв. Але, судячи з ФБ-стрічки, москвичів це хвилює у тридцять третю чергу", – підкреслює він.

Читайте також: Ураган у Москві за кількістю жертв увійшов у історію

За його словами, жителі російської столиці не демонструють жодної рефлексії.

"Вони постять фотки битих машин, зламаних дерев та інші забавні пейзажі. Про загиблих мало хто не те, що не згадує, а здається, в принципі не має їх на увазі. Була людина, немає людини – яка різниця, якщо моя тачка вціліла?" – наголошує журналіст.

Також він зауважив, що деякі свідомі москвичі це помітили та вказують на цю дикість.

Але їхні слова – голос, що волає в аморальній пустелі. Байдужість до всіх життів, крім свого, стала візитівкою більшості населення РФ, що проковтнуло українців, убитих їхньою ж країною. І так само спокійно проходять повз них смерті співвітчизників,
– обурюється заступник генерального директора ATR.

Крім того, Айдер Муждабаєв стверджує, що самі росіяни вже просто не помічають цього, щоправда з боку така їхня поведінка є дуже помітною.

"Мої співчуття рідним загиблих і потерпілих. Це велике горе, особливо моторошно, коли оточуючим тебе начебто людям на нього наплювати", – підсумував представник ЗМІ.

Нагадаємо, 29 травня у Москві спостерігався дуже потужний ураган. Місцеві поширюють фото зі стихії і кажуть, що виглядало, наче настав кінець світу.

За останніми офіційними даними, жертвами стихії стали 11 людей і близько півсотні було травмовано. Крім того, внаслідок стихії постраждали навіть Кремль у Москві та 44-метрова піраміда у Підмосков’ї.

До слова, про стихію москвичів ніхто не попереджав, як це зазвичай буває у таких випадках.